21.01.2021

Караулов: Жириновський – породження КДБ

Караулов вважає, що Жириновський (на фото) "забрав на себе більшу частину маргіналів"

Російський політик Володимир Жириновський не є талановитою людиною. Про це заявив в інтерв’ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону російський журналіст і телеведучий Андрій Караулов.

Об этом сообщает Компромат 2.0

За його словами, "талановитий не робитиме горілку "Жириновський".

"Її одного разу [радянський і російський артист цирку] Олег Попов випив. Боже, який був мат... "Андрію, це був як рашпіль у горлі!" Вона ж не горить, коли її підпалюєш. Ну що... Справжні талановиті люди керують країною сьогодні. Вони в тіні. Їх мало хто знає взагалі на ім’я. Так Росію влаштовано", – зазначив журналіст.

На думку Караулова, Жириновський під час виборів забрав собі частину маргінального електорату РФ.

"Дівка Березовського кинулася до офіціанта на очах у Борі: "Трахни мене. Він не зміг!" Боря прийшов додому і повісився". Повний текст інтерв’ю Караулова Гордону

"Я припускаю, що Володимир Вольфович Жириновський – це породження КДБ СРСР. До речі, не найгірше породження КДБ СРСР. Я припускаю, що Володимир Вольфович, окрім грошей або, скажімо, посади рибної промисловості в минулі, єльцинські, роки, або стане прем’єром... Він усе до [прибічника президента РФ Бориса Єльцина Михайла] Полтораніна чіплявся: "Ну призначте мене, Михайле Микитовичу, віцепрем’єром. Як син буду Борисові Миколайовичу". Пройдисвіт чистісінької води. Але забрав на себе більшу частину маргіналів, допоміг Борисові Миколайовичу. Як Зюганов забрав решту", – сказав Караулов.

Володимир Жириновський – скандальний російський політик, часто виступає з різкими заявами. Наприклад, 2018 року він говорив, що Україна припинить своє існування і її буде розділено між Росією та Заходом.

ВІДЕО
Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/karaulov-zhirinovskij-stvorennja-kdb-1536398.html”

Scroll to Top