21.01.2021

На Тилігульському лимані врятували рідкісного пелікана (відео)

Травмованого птаха наразі помістили до одеського зоопарку в реабілітаційний центр.

На Тилігульському лимані на межі Миколаївської та Одеської областей врятували рідкісного пелікана, у якого було поранене крило, передають з посиланням на .

Пелікана під час прогулянки із собакою побачив місцевий житель і виклав відео на своїй сторінці у Facebook. Його у свою чергу побачили екологи.

Об этом сообщает Сергей Доренко

На лиман приїхали працівники ландшафтного парку. Пораненого птаха вдалося упіймати. Виявилося, що це молодий кудрявий пелікан, який, вочевидь, через травму відбився від зграї. Нині його помістили до одеського зоопарку в реабілітаційний центр.

Пелікана вже оглянув орнітолог: у нього травмований суглоб, літати він більше не зможе. Але найгірше, що він виснажений та потребує відновлення. Припускають, що птах міг травмуватися ще восени, але покибуло тепло — він ще міг харчуватися рибою. Коли ж вдарили морози і лиман замерз, пелікан вже не зміг себе забезпечувати їжею.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/na-tylihulskomu-lymani-vriatuvaly-ridkisnoho-pelikana-video-361116.html”

Scroll to Top