20.01.2021

«Його знову тягне на сцену». Юрій Андрухович розповів, як він бачить особисту трагедію Зеленського

Український письменник Юрій Андрухович в інтерв’ю НВ розповів, що, на його думку, президент Володимир Зеленський «потрапив не в свою тарілку» і хотів би повернутися на сцену, але тепер це неможливо.

Об этом сообщает FLB

«Мені він видається людиною поверховою, яка помітно переживає і потрапили не в свою тарілку. І те, що він не на своєму місці, — велика біда. Його знову тягне на сцену, але боюся, що вже і повернення на сцену для нього неможливе, і це вже особиста трагедія. Значить, йому нічого іншого не залишається, як іти на другий президентський термін і залишатися президентом поки він зможе», — вважає письменник.

Андрухович додав, що на наступних виборах Зеленському «може стати в нагоді та влада над силовими структурами, яку він зібрав», тому що «оглушливої народної підтримки» вже не буде.

Читайте також:

Якщо Зеленський після президентства хоче ходити Києвом без охорони, жодної боротьби з корупцією не буде — Чичваркін

«Я не вірю в його справедливу і беззастережну перемогу вдруге. Другий президентський термін Зеленського вселяє мені деякі побоювання», — зазначив письменник.

За даними опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг, результати якого були опубліковані 5 січня, Зеленського готові підтримати 26,2% українців, серед тих, хто визначився за кого голосувати, якби вибори відбулися найближчим часом.

За результатами аналогічного опитування КМІС, Зеленського були готові підтримати близько 27% українців. За результатами ще одного опитування, проведеного Центром Разумкова з 4 по 9 грудня, рейтинг Зеленського за рік впав майже вдвічі, його готові були підтримати 28% українців.

Інше опитування Соціологічної групи Рейтинг, проведене з 16 по 20 грудня, показало рейтинг Зеленського на рівні 26,5%.

Читайте повний текст інтерв’ю з Юрієм Андруховичем у свіжому номері журналу НВ — №2 від 21 січня 2020 року

Редактор: Анастасія Одінцова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/volodimir-zelenskiy-pismennik-yuriy-andruhovich-nazvav-osobistu-tragediyu-prezidenta-ukrajini-50136403.html”

Scroll to Top