Росія пропустить чотири Олімпіади: коментатор "Матч ТВ" закликав росіян готуватися до катастрофи

Читать на русском

Росія пропустить чотири Олімпіади: коментатор

Росія пропустить чотири Олімпіади: коментатор "Матч ТВ" закликав росіян готуватися до катастрофи

Відомий російський коментатор Дмитро Губернієв висловив упевненість у тому, що збірна його країни не виступить на Олімпійських іграх у найближчі вісім років. На думку журналіста, нинішні рішення деяких федерацій щодо допуску представників РФ до змагань не мають нічого спільного з їхньою реальною участю в турнірах.

Про це Губернієв заявив в інтерв’ю пропагандистському телеканалу "Матч ТВ", коментуючи відсторонення від змагань трьох олімпійських чемпіонок з фехтування – Софії Великої, Софії Позднякової та Яни Єгорян. Дмитро додав, що в майбутньому братимуть участь у Іграх нині юні атлети, які не пов’язані з армійськими та силовими структурами.

Губернієв на Z-концерті. Джерело: РІА Новини

"Мій прогноз, як і раніше, песимістичний. Думаю, що ми пропустимо навіть не дві Олімпіади (наступну літню та зимову), а цілих чотири. І можливість виступити на ОІ у далекому, здається мені, майбутньому буде у спортсменів, яким зараз зовсім мало років, які фактично ще в юніорах навіть виступають. Можливо, по юнакам чи дівчатам. І які пов’язані контрактами з тими чи іншими спортивними товариствами. У будь-якому випадку всі ці допуски, резюмую, цілого ряду федерацій не означають нічого! Ми не виступатимемо!" – зазначив Губернієв.

Президент МОК Томас Бах і президент Росії володимир Путін

Раніше Міжнародний олімпійський комітет (МОК). рекомендував федераціям відсторонити від змагань російських спортсменів, які мають відношення до армії РФ і силових структур, а також від командних видів спорту.