КМВА: після удару РФ по Києву у лікарнях залишаються 38 постраждалих


Після російського ракетного удару по Києву 8 липня у лікарнях залишаються 38 постраждалих, шестеро з них – у важкому стані. Про це у телеграмі повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Також, за його словами, в дитячих лікарнях міста перебувають 6 дітей з лікарні «Охматдит», яка пошкоджена через атаку РФ.

Загалом на стаціонарному лікуванні в інших медичних закладах Києва та області перебувають 100 маленьких пацієнтів «Охматдиту».

Російські війська вранці 8 липня завдали по Україні ракетних ударів. Зокрема, по Києву, Дніпру, Кривому Рогу і Донеччині. Сили оборони України збили 30 із 38 російських ракет, повідомили у Повітряних силах.

Серед інших об’єктів, під російський ракетний удар потрапило одне з приміщень дитячої лікарні «Охматдит». У МОЗ повідомляли, що постраждав корпус, де були діти на діалізі.

За даними МВС, внаслідок російської атаки на цій локації двоє людей загинули (раніше повідомлялось, що це дорослі, одна з жертв – лікарка), за медичною допомогою звернулися 32 поранених. Госпіталізовано з травмами 8 дітей.

Також через російську атаку був пошкоджений медцентр у Дніпровському районі. У житловому будинку на Сирці (Шевченківський район) був повністю знищений один підʼїзд.

Форум