28.09.2016

«Авалон-5» оновила майданчик вінницької школи №26

Одним з пріоритетів є сучасна реконструкція пришкільних спортивних майданчиків. Виховання здорової нації дуже важливо і для компанії Avalon Inc., що за інвестиційною угодою завершує облаштування широкопрофільного спортивного майданчика поруч зі школою № 26.

Вирішили запросити і художників, щоб ті оформили паркан навколо шкільної території. Гарна ідея подана «Академією творчості «Артекко» (Владислав Луцяк) – зобразити на секціях паркану усе розмаїття слов’янських символів-оберегів. А глуху стіну вирішили розписати портретами легендарних козаків-характерників. «Авалон-5» підтримав цю патріотичну ініціативу і фінансово.

Реалізовують ідею творчої майстерні «Лабораторія етнічного дизайну та розвиваючих арт-практик» КВНЗ «ВАНО» Маргарити Луцяк та «Ліга розвитку мистецтва» Володимира Ходака – митці оздоблюють паркан та наносять портрети козаків-характерників на стіні спортзалу.

На стінах з’явились вже найпопулярніші символи-обереги. Яскраві орнаменти з вишиванок також тут. Шляхом конкурсу між школярів, відберуть кращі ескізи та нанесуть їх на 12 чистих плит огорожі за допомогою матеріалів від «Авалон-5» та при підтримці майстрів творчої майстерні.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Scroll to Top