04.09.2017

Руслан Сольвар привітав Бузову с Днем села

Бузова відсвяткувала свій День села, що цього року співпав зі святом Преображення Господнього.

 

Урочисту подію відвідали помічники народного депутата України Руслана Сольвара, котрі привітали громаду з обома святами та віддали невеличкі подарунки від нардепа. Як символ добробуту та процвітання сільському голові Сергію Володимировичу Кижлаю вручили кошик із дарами літа, а у клуб села Гурівщина передали дзеркала. До того ж вже восени громада отримає від Руслана Сольвара довгоочікуваний подарунок — спортивний майданчик, де на свіжому повітрі спортом займатимуться діти і дорослі.

 

Свято завершили на мажорній ноті. Помічники нардепа побажали членам громади бути активними і небайдужими до свого села, а ще — добра і Божого захисту на довгі роки.

 

«Ми регулярно проводимо у Бузовій виїзні прийоми і юридичні консультації, надаємо гуманітарну допомогу та організовуємо безкоштовні перевезення. Ще один приклад успішної співпраці з керівництвом сільради та місцевими активістами — очистка відстійників, яка була проведена на території села вперше», — прокоментував Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Нагадаємо, що місяць тому в Бузовій підняли проблему неналежного утримання відстійників — за всю історію експлуатації їх жодного разу не чистили. Якість питної води на території села постійно погіршувалась, що викликало зрозуміле обурення зі сторони сільських жителів та більш ніж обґрунтовані побоювання за їх здоров’я. Після того, як селяни звернулися з цією скаргою до нардепа Сольвара, бузівський голова пообіцяв якнайшвидше розпочати очищення.

 

Рівно через тиждень помічники Руслана Сольвара повернулися до села разом з представниками Київського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Києво-Святошинського району, щоб перевірити виконання обіцянки, даної сільським головою. Спеціалісти провели забори питної води для хіміко-бактеріологічного аналізу з криниць на вулицях Нова та Комарова, що розташовані неподалік відстійників.

 

Результати аналізів показали деяке покращення якості питної води. Після повного завершення чистки відстійників рівень якості буде тільки рости, вважать в приймальні нардепа Сольвара.

Scroll to Top