04.09.2017

Руслан Сольвар привітав Волицю з Днем села

Волиця відсвяткувала свій День села. На свято завітали представники обласної та районної влади, котрі зі сцени оголошували свої вітання сільській громаді на чолі з головою Наталією Іванівною Лиходько з Днем державного прапора, Днем незалежності України та Днем народження села Волиця.

 

Долучилися до привітань і помічники народного депутата України Руслана Сольвара. Разом із святковими побажаннями вони передали кошти на ремонт автобуса, а також вручили символічні подарунки подружжям, котрі обручилися цього року, та новонародженим дітям.

 

«Підбивши підсумки останнього року, розуміємо, що попереду ще багато роботи для розвитку сільських громад», — зазначив Руслан Сольвар з приводу свята на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

За минулий тиждень помічники Руслана Сольвара вже привітали з Днем села Личанку в Києво-Святошинському районі, Пилипівку у Фастівському районі та Малі Лисівці у Сквирському районі. Всі села отримали від нардепа невеличкі подарунки та допомогу в організації свята. Крім того, на прохання громади у центрі Пилипівки команда нардепа Сольвара встановила яскравий дитячий майданчик, а в Малих Лисівцях допомогли з ремонтом будинку культури.

 

Нагадаємо, що Волиця село в Фастівському районі Київської області. Згідно останнього перепису населення, у Волиці проживає близько шестисот осіб.

 

Село було засноване ще в 1537-ому році. У книзі Похилевича згадується як казенне село Волиця, в якому проживало 695 душ (1864), поряд з древнім селом Півні («Пєтухи») та Дмитрівкою. На той час належало до Васильківського повіту Київської губернії.

 

За часів царської Россії село Волиця належало до парафії Свято-Золотоустівської церкви села Півні, яке знаходилося на відстані трьох верст.

 

Близько села є піщаний кар'єр, більша частина якого зараз переважно не використовується і вкрита травою, молодими деревцями, кущами тощо. В найбільшому волицькиму ставку, що зараз належить приватним особам, розводять рибу на продаж. Також через Волицю протікає річка Унава, що є притокою Ірпеня в басейні Дніпра

Scroll to Top