04.09.2017

Руслан Сольвар привітав Фастівець з Днем села

Фастівець відсвяткував свій День села. На урочистій сцені вітали сільських старожилів та всіх жителів, хто трудиться на благо свого краю, а також талановитих артистів, що прославляють рідне село. Помічники народного депутата України Руслана Сольвара привітали дружню громаду зі святом, побажавши всім селянам благополуччя, добробуту і Божого захисту.

 

Та найбільше радості цього дня було у діток, для яких помічники нардепа урочисто відкрили дитячий майданчик на території місцевої школи. Щоб розважити малечу, котра прийшла на відкриття майданчику, в Фастівці працював аніматор в костюмі двометрової панди та декілька візків з морозивом, котре діти могли скуштувати безкоштовно.

 

«Веселий дитячий сміх, щасливі очі і море задоволення у малечі — найкращий стимул працювати ще краще і робити ще більше добрих справ», — зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Також нардеп привітав громаду зі святом та побажав добра і миру всім її жителям.

 

Нагадаємо, що Фастівець — село в Фастівському районі Київської області. Згідно даних останнього перепису населення, в селі проживає більше тисячі людей. Найближча залізнична станція знаходиться у місті Фастові, за десять кілометрів від села.

 

Перші згадки про село відносяться до середини XVII сторіччя. Поселення в долині серед рік та озер заснували кріпосні селяни-втікачі, що покинули свої домівки через панський гніт. Взявши собі нові прізвища, селяни таємно займалися сільським господарством і ремеслом. Поступово поселення переросло в справжнє село: з’явились перші кам’яні хати в заможних селян, а задля захисту від ворогів уздовж вулиць та провулків викопувались глибокі рови.

 

Село розташовувалось всього за сім кілометрів від Фастова та було його меншим братом-побратимом, а тому і отримало назву Фастівець.

 

Зараз в селі працюють будинок культури, бібліотека, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дитячий дошкільний заклад «Барвінок», медична амбулаторія сімейної практики та медицини, поштове відділення, заклади торгівлі.

Scroll to Top