04.08.2020

Новини 4 серпня: Мотор Січ та Ярославский, нерухомість керівника АМПУ, курсПро Ярославського. Група DCH Олександра Ярославського досягла домовленості з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited про спільну діяльність з розвитку українського авіабудування і, зокрема, заводу "Мотор Cіч".

Об этом сообщает DEDAL


Про керівника АМПУ. В.о голови державної Адміністрації морських портів України Олександр Голодницький та його дружина Алла Мельохіна володіють незадекларованою нерухомістю у Німеччині на понад 400 тисяч євро.


Про Коломойського.У Клівленді ФБР у вівторок прийшла з обшуками в офіси фірми, власником якої, за даними ЗМІ, є зокрема український олігарх Ігорь Коломойський.


Про курс.Представники інвестиційних компаній допускають девальвацію гривні до 28-29 за долар на кінець року.
Про зарплати УАФ. Стали відомі місячні зарплати чиновників Української Асоціації Футболу, найбільше отримує голова комітету національних збірних команд Мирон Маркевич - 700 тисяч гривень за місяць.


"Несправедливий курс гривні". Чи побачать українці 30 за долар восени


Курс валют – одна з найбільш обговорюваних тем останнього місяця. Чи варто чекати послаблення національної валюти та курсу на рівні 30, про який говорять Володимир Зеленський та його поплічники.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/08/4/663700/”

Scroll to Top