04.08.2020

Побита пасажирка потяга розповіла подробиці нападу (Фото)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Анастасія Лугова заявила про погіршення стану свого здоров’я. Жінку побили у потязі "Київ-Маріуполь".

Об этом сообщает Moscow Post

Зловмисник продумав план дій та кожну деталь. Про це 4 серпня вона повідомила в "Інстаграм".

Анастасія зазначала, що у неї четвертий день дуже болить голова, обезболюючі позитивно впливають не на тривалий час. Лугова також розповіла, що у неї "не все гаразд із правим вухом". Під час нападу нелюд зірвав сережки, а потім зламав вухо, коли бив. Жінка не може говорити, оскільки у неї болить щелепа.

Лугова зазначила, що зловмисник все робив свідомо. Він продумав кожну деталь, щоб здійснити напад. Психічно хвора людина не здатна прораховувати декілька кроків наперед.

Солом’яньский райсуд Києва оголосив рішення щодо нападника, який намагався зґвалтувати Лугову у купе потягу. Судова інстанція на 2 місяці без права внесення застави чоловіка. Зловмисника звинувачують у нападі на Лугову.

Раніше ASPI news повідомляло, що українських громадян почнуть штрафувати за побутове насилля. Також у "Слузі народу" готові в найкоротші терміни повернути у потяги транспортну поліцію, яка повинна здійснювати контроль.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/pobita-pasazhirka-potyaga-rozpovila-podrobici-napadu-foto”

Scroll to Top