04.08.2020

За три роки у Хмельницькому військові отримали понад 150 квартир (фОТО)Для вирішення житлової проблеми для учасників бойових дій та членів родин загиблих у Хмельницькому розроблено і затверджено низку міських програм, які працюють та дають результати. За п’ять років захисники України отримали понад 150 квартир. Це стало можливим завдяки виконанню програм як державного рівня, так і ухвалених на сесіях міськради.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров


Про це повідомила АрміяInform.


Читайте також: До Дня Героїв у Хмельницькому вручили квартири учасникам російсько-української війни (ФОТО)


За три роки учасники бойових дій з інвалідністю I і II групи та члени сімей загиблих завдяки державній підтримці вже отримали кошти на 35 квартир, ще на три квартири для ветеранів днями надійшла необхідна сума. Загалом у черзі перебуває ще 41 учасник бойових дій. За іншою державною програмою чотири родини захисників України з числа внутрішньо переміщених осіб отримали грошову компенсацію і придбали житло в обласному центрі Хмельниччини.


А рішенням Хмельницької міськради затверджено «Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, учасників Революції Гідності, бійців-добровольців АТО в місті Хмельницькому та членів їхніх сімей на 2018–2020 роки». Вона передбачає виділення житла учасникам бойових дій та надання грошової компенсації захисникам України на придбання житла. 15 учасникам АТО/ООС із ІІІ групою інвалідності надано для придбання житла з міського бюджету 7,5 млн₴ На умовах співфінансування ще 1,3 млн гривень надані чотирьом родинам ветеранів з ІІІ групою інвалідності.


Читайте також: У Хмельницькому двоє бійців ССО отримали квартири (ФОТО)


Проблема із забезпеченням гідними умовами проживання учасників бойових дій у Хмельницькому поступово вирішується. Не залишаються поза увагою і військовослужбовці гарнізону. Адже у місті за рахунок оборонного відомства за понад 10 років не збудовано жодного квадратного метра житла.


Коштом міської ради, за активної співпраці із забудовниками міста, за чотири роки 63 захисники стали щасливими власниками квартир у новобудовах обласного центру. Вже цього року два ветерани отримали ключі від власних осель, а одинадцятьом вручені сертифікати на житло.


Читайте також: У Хмельницькому дві родини учасників АТО отримали гроші на квартири (ФОТО)Торік Хмельницька міськрада вирішила звільнити від сплати земельного податку військові частини, розташовані на території міста, на загальну суму 20,54 млн₴ А в поточному році ця сума зросла вже до 53 млн 547 тис.₴


Окрім того, міська рада активно шефствує над військовими частинами гарнізону. Виконком і депутатський корпус підтримали пропозицію міського голови Олександра Симчишина розробити програму підтримки військових частин Хмельницького. Програма такої шефської допомоги частинам ЗСУ та Нацгвардії за два попередніх роки профінансована на понад 7 млн₴ Кошти міського бюджету направлені на придбання апарату штучної вентиляції легень та інструментарію для ендоскопічних операцій на лорорганах у Хмельницькому військовому госпіталі, закупівлю спецобладнання, комп’ютерної техніки, засобів автоматизованого управління, ремонт казармених приміщень, відновлення автотехніки, придбання та встановлення охоронної сигналізації й датчиків світлової дії на місці зберігання техніки й озброєння, створення локальної мережі відеонагляду за складами, арсеналами. Окрім того, для підрозділів територіальної оборони закуплено комплекти зимового одягу, придбано меблі для Хмельницького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.


Читайте також: У Хмельницькому родини українських військових отримали квартири


Передбачили депутати «шефські» кошти і на цей рік. Сума залежатиме від наповнення міського бюджету.Читайте також: Актуальні хмельницькі новини


Читайте також: Події в суспільстві


Джерело статті: “https://cometa.news/za-tri-roki-u-hmelnickomu-vijskovi-otrimali-ponad-150-kvartir-foto/”

Scroll to Top