04.08.2020

Ілон Маск відповів на запрошення відвідати Житомир

Ілон Маск сказав, що не поїде у Житомир, оскільки тут нема жодного чорношкірого. А це явна ознака расистського міста. "Подивіться на Детройт! Там 85% населення — чорношкірі. І Детройт процвітає. Чорношкірий Вашингтон навіть став столицею США. А що може запропонувати Житомир? Де ваша історія боротьби з африканським рабством? Чи для вас чорні життя не мають значення?" — прокоментував запрошення Ілон Маск.

"Корольов теж білий? Окей. Але я думаю, що служницями в домі білого плантатора Корольова були прості афроукраїнки. Зайти у дім-музей Корольова — все одно, що плюнути на могили цих чудових жінок!" — додав І. Маск.

"Коли я відвідую Детройт, Вашингтон чи будь-яке інше місто, де панує расова гармонія — я одразу чую: "Hey, white sucker, give me one dollar!" Це дає мені відчуття захищеності. Я розумію, що я вдома. Боюся, що цього відчуття у Житомирі не буде. Я бачив фотографії мешканців Житомира. Нахабні дівчата-расистки вдягають білі сорочки, вишиті червоними і чорними нитками. Щоб підкреслити домінування білих над кольоровими, щоб принизити людей з чорним і червоним кольором шкіри. І ви хочете, щоб я їхав у цей ку-клукс-клан?.." — риторично запитав підприємець.

Маск підтримує чорношкірого репера, який хоче балотуватися у президенти США. І очікує, що такий же репер балотуватиметься у президенти України. Або хоча б блюзовий піаніст.

Об этом сообщает Руспрес


Джерело статті: “http://zhzh.info/blog/2020-07-15-23976”

Scroll to Top