14.11.2019

У поліції назвали рецепт, як боротися із львівськими заторамиНачальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко запевняє, що є дієвий рецепт, як боротися із заторами та ДТП у Львові.

Об этом сообщает http://superbloggermom.com

Про це поліцейський Роман Пилипенко повідомив у програмі «Великі перемовини з Олег Юліанович Радик» на ТРК Перший Західний, передає Діло.

Великі перемовини. Гість Роман Пилипенко

Роман Пилипенко (Roman Pylypenko) начальник Управління патрульної поліції у Львівській області про дієвий рецепт, як боротися із заторами та дтп у Львові.Великі перемовини з Олег Юліанович Радик на ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ????Програма повністю тут ⬇️https://www.youtube.com/watch?v=F9s-DMJrnfc&t=44s

Gepostet von ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ am Mittwoch, 13. November 2019

«Боротися з проблемами ДТП і корками нам допоможе автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху. Також допоможуть виділені смуги для громадського транспорту. Тобто ми прибираємо людський фактор з тої смуги, ставляться відеокамери і людина розуміє невідворотність покарання за своє правопорушення. Це не лише по смугам. Це те саме паркування у невстановлених місцях. Це ті самі порушення автобусами, коли автобус виїздить зі своєї смуги вліво без нагальної потреби ще збільшується корок в тій смузі, бо йому щось треба і він згадав. Тому доки на державному рівні не запрацює система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, то нам силами активістів, поліції і будь-кого буде вкрай важко боротися як з аварійністю, так і з якістю пересування по місту», – сказав Роман Пилипенко.


Джерело статті: “http://lviv1256.com/news/u-politsii-nazvaly-retsept-iak-borotysia-iz-l-vivs-kymy-zatoramy/”

Scroll to Top