18.08.2019

Дороги на Буковині почнуть ремонтувати у вересні

Дороги на Буковині почнуть ремонтувати у вересні


Основні ремонті роботи на дорогах Чернівців почнуться у вересня, бо наразі тривають тендерні процедури.

Про це molbuk.ua розповіві директор департаментом капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецьої ОДА Олександр Пуршага." На ремонт доріг передбачено лише 228 мільйонів гривень. А для доріг Чернівецької області ця потреба становить майже мільярд гривень (виключно на експлуатаційне утримання та часткове проведення поточних ремонтних робіт). Тож коштів явно недостатнім для функціонування дорожньої сітки області " , — зазначили у департаменті капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецьої ОДА.

Відповідно до пропозицій районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування департаментом капітального будівництва та дорожнього господарства обласної державної адміністрації сформовано Перелік поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Згідноно переліку передбачено виконати ремонтні роботи з капітального будівництва, капітального ремонту, поточного середнього та дрібного ремонтів. Загалом передбачено виконати роботи на 76 об’єктах. Але наразі ремонті роботи на більшості об’єктах не здійснюються.

" Вказаний перелік остаточно, після врахування пропозицій Укравтодору, погодженоДержавним агентством автомобільних доріг України на початку червня 2019 року.
Проектно-кошторисна документація по 33 об’єктах знаходиться на стадії проходження експертизи, по 25 об’єктах оголошено тендер на виконання робіт. По решті об’єктів, згідно клопотань райдержадміністрацій або органів місцевого самоврядування планується внести зміни до Переліку " , — пояснюють у депатараметні.

За результатами тендеру визначено підрядну організацію на експлуатаційне утримання доріг, а саме ДП " Чернівецький облавтодор " .
З ДП " Чернівецький облавтодор " проводиться робота щодо визначення виконання першочергових робіт з поточного ремонту.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/179723-dorogy-na-bukovyni-pochnut-remontuvaty-u-veresni.html”

Scroll to Top