26.12.2017

СК уточнив кількість загиблих при пожежі в житловому будинку на Ямалі

ХАНТИ-МАНСІЙСЬК, 26 дек — . Число загиблих в результаті пожежі в багатоквартирному будинку в селі Красноселькуп Ямало-Ненецького автономного округу зросла з чотирьох до семи осіб, повідомили в регіональному слідчому управлінні СК РФ.

Пожарный тушит очаги возгорания в Ориндже, Калифорния, США. 9 октября 2017© REUTERS / Mike BlakeУченые з’ясували, чому пожежники часто страждають від ракаПожар стався в ніч на неділю в частково расселенном дерев’яному будинку на 16 квартир, який був визнаний аварійним в 2015 році. Як повідомляло регіональне управління МНС, загинули жінка, двоє її дітей, а також підліток з іншої сім’ї, ще три людини були госпіталізовані. Після того, що сталося в окружному слідчому управлінні СК РФ порушили кримінальну справу за статтею “заподіяння смерті з необережності”.

“Останки ще трьох осіб були виявлені в понеділок ввечері”, — відзначили в слідчому управлінні.

За інформацією джерела в правоохоронних органах, в даний час проводиться ідентифікація тіл, говорити про осіб загиблих рано.

В понеділок в прес-службі глави регіону Дмитра Кобылкина повідомили, що двом сім’ям загиблих буде виділено по 1 мільйону рублів, також матеріальна допомога передбачена кожному власнику житла. В даний час місцева влада вирішує питання з формуванням житлового фонду для погорільців.Джерело статті: “http://povin.com.ua/86783-26-12.html”

Scroll to Top