11.07.2019

Законопроєкт про люстрацію "влади Порошенка" розробив Портнов

Про це він похвалився на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.ua.

"Друзі, розробив короткий законопроєкт про зміну закону про люстрацію — забороняється обіймати будь-які державні посади особам, призначеним в період правління попереднього Политичного режиму з 22 лютого 2014 року по 20 травня 2019-го", – написав він.

Портнов запевняє ,що "законопроєкт повністю відповідає Конституції, європейським стандартам і соціологічним очікуванням".

Нагадаймо, сьогодня, 11 липня, президент Володимир Зеленський заявив, що його команда розробила законопроєкт, згідно з яким під люстрацію потрапляють особи, котрі в період із 23 лютого 2014-го до 19 травня 2019 року обіймали керівні посади у державі.

Довідка: Закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року й забороняє високопосадовцям, які були при владі за часів екс-президента-втікача Віктора Януковича, упродовж 10 років обіймати посади у виконавчій владі. Під люстрацію на сьогодні підпадають близько тисячі людей.

4 липня Конституційний суд відклав розгляд закону про люстрацію на наступне засідання.

Під Конституційним судом проходила акція на підтримку закону про люстрацію.

Між іншим, у "Слузі народу" вважають ідею скасування закону про люстрацію чиїмось "хайпом".Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/zakonoproekt-pro-lyustratsiyu-vladi-poroshenka-rozrobiv-portnov-20190711993409”

Scroll to Top