14.03.2019

У Києві відкрилась виставка "Голосуйте! Ми прикриємо!"


Як повідомила прес-служба Мінветеранів, у Києві відбулась презентація соціально-суспільного проекту, мета якого нагадати українцям, що вибори — це теж фронт і теж війна проти Путіна.

Адже тисячі жертв та десятки тисяч поранених — це жертви гібридної війни, жертви ворога, який діє всіма засобами, по різних напрямках. Об этом сообщает snop.in.ua со ссылкой на СМИ.

ʺІдея створення такого соціального проекту народилась у самих військовослужбовців та ветеранів. А вже задача нашої ініціативної групи була реалізувати цю ідею. Незалежність Україні була подарована. Тоді коли війна була в Грузії, Молдові, Чечні — українці не зрозуміли цінність незалежності та демократії. Зараз ми платимо за таке нерозумінняʺ, — розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Плакати та відеоролики цього проекту не містять жодного політичного ангажування і не є виборчо орієнтованими. Вони нагадують, що громадянським обов‘язком військових є захист наших цінностей на фронті, тим часом, обов‘язком громадян тут в мирному суспільстві є захист цінностей бійців, які нині боронять незалежність та суверенітет України.

ʺМи повинні пам‘ятати, що ми маємо обрати не лише Президента, але й Верховного Головнокомандувача арміїʺ, — наголосив начальник управління комунікації і преси Міністерства оборони Олексій Чернобай також він відзначив підкреслену роль армії в боротьбі за незалежність.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_kyievi_vidkrylas_vystavka_golosuyte_my_prykryiemo_310573.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Scroll to Top