14.11.2018

Дубінський прогнозує, що Ніна Южаніна стане новою очільницею ДФС – новини ZIK.UA

середа, 14 листопада, 2018, 22:35 Політика


  • Читать эту новость на русском


Дубінський прогнозує, що Ніна Южаніна стане новою очільницею ДФС

ZIK
ZIK


З’явилася інсайдерська інформація, що ДФС очолить Ніна Южаніна. Сьогодні це питання обговорювалося на комітетах Ради Об этом сообщает biblepravda.in.ua со ссылкой на СМИ.
Про це в ефірі програми « HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів журналіст, телеведучий Олександр Дубінський.


«Сьогодні з’явилася інформація, що головою ДФС буде призначена Ніна Южаніна. Це інсайдерська інформація з блоку Петра Порошенка. Сьогодні це обговорювалося на комітетах Ради», – зазначив пан Дубінський.


Гість студії розповів, що Ніна Южаніна є особистим бухгалтером Петра Порошенка. Вона веде всі фінансові справи 5 каналу та фірми «Рошен».


«Ця подія ще не відбулася, це чутки, яким я схильний довіряти. Чому Ніна Южаніна? Бо вона аудитор «5 каналу», людина, яка відповідає за податкову оптимізацію всіх компаній групи «Рошен». До неї сходяться всі питання бухгалтерів, менеджерів, пов’язані з податковими перевірками. Коли в 2013 році Міністерство доходів і зборів проводило перевірки «Рошен» і нарахувало 100 мільйонів не оплачених податків, то всю інформацію по цій перевірці збирала Южаніна», – наголосив журналіст.


Також він додав, що зараз відбувається монополізація контролю нелегальних готівкових потоків із митниці і податкової.


«У моєму розумінні це призначення – монополізація контролю нелегальних готівкових потоків із митниці і податкової. Був Гройсман, який був балансним механізмом між Народним фронтом і БПП, які в цій схемі брали участь», – підкреслив гість студії.


Як повідомлялось раніше, Ніна Южаніна переконує, що повністю скасувати акцизний податок на автомобілі неможливо.Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/11/14/dubynskyy_prognozuie_shcho_nina_yuzhanina_stane_novym_golovoyu_dfs_1448267”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Scroll to Top