05.11.2018

В Адміністрації президента прокоментували можливість приїзду патріарха Варфоломія на Об’єднавчий собор

На Об’єднавчий собор в Україну найімовірніше приїде представник Вселенського патріарха Варфоломія — В Адміністрації президента прокоментували можливість приїзду патріарха Варфоломія на Об’єднавчий собор
На Об’єднавчий собор в Україну найімовірніше приїде представник Вселенського патріарха Варфоломія
Термін скликання Об’єднавчого собору трьох церков залежить від того, наскільки швидко українські єпископи дійдуть згоди щодо того, як він буде проводитись, — заявив радник президента Об этом сообщает ukr-dialog.in.ua со ссылкой на СМИ.


Під час Об’єднавчого собору, що має відбутися у Києві за участю архієреїв всіх конфесій православної церкви в Україні для утворення єдиної помісної церкви та обрання предстоятеля — найімовірніше буде присутній представник Вселенського патріарха. Про це заявив радник президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко.


Нагадаємо, за словами Павленка, термін скликання Об’єднавчого собору трьох церков залежить від того, наскільки швидко українські єпископи дійдуть згоди щодо того, як він буде проводитись.Водночас голова ВР Андрій Парубій сьогодні заявив, що Об’єднавчий собор відбудеться до кінця листопада.


Зазначимо, ЗМІ припускають, що Об’єднавчий собор може відбутись 21 листопада.


3 листопада Петро Порошенко і Вселенський патріарх Варфоломій підписали угоду про співпрацю та взаємодію між Україною та Вселенським патріархатом. Документ деталізує процес надання Томосу.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/v-administraciji-prezidenta-prokomentuvali-mozhlivist-prijizdu-patriarha-varfolomiya-na-objednavchiy-sobor-542264.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Scroll to Top