08.08.2018

У мерії вкотре обговорили будівництво Палацу спорту на Сихові

Сьогодні, 8 серпня, у Львівській міській раді відбулось чергове засідання робочої групи щодо будівництва Палацу спорту на Сихові. Під час засідання обговорили підготовку технічних умов, необхідних для подальшої роботи над втіленням проекту. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради. Об этом сообщает newsblog.in.ua со ссылкой на СМИ.  • banner_National_470x200
WordPress Slideshow

Також сьогодні питання будівництва Палацу спорту на Сихові піднімали на апаратній нараді в мерії.

«Комплекс на Сихові буде збудований. Ми суттєво збільшили площі цього комплексу, щоб розмістити там зал на 2,5 тис. місць. А це, відповідно, потягнуло за собою збільшення часу на проектну частину проекту. Але вважаю, що це правильно, тому що краще один раз зробити і мати дійсно якісну споруду — місце для проведення міжнародних змагань», — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, 18 квітня цього року міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження «Про утворення робочої групи для будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові)». Очолила робочу групу директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Місто планує збудувати новий сучасний спорткомплекс. У 2017 році провели Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу в житловому масиві «Сихів». Переможцем конкурсу стала ТАМ «Кудін». Цей проект запропонував рішення використати дах цієї споруди як гірку, де можна кататися на санках і різних видах нартів. У теплий період року автори запропонували робити дах зі штучного покриття, щоб навіть влітку цю локацію можна було використовувати для катання.

Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту: регбі, гандбол, баскетбол, волейбол, водне поло.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2018/08/08/u-meriyi-vkotre-obgovorili-budivnitstvo-palatsu-sportu-na-sihovi”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Scroll to Top