11.10.2017

Націоналісти обіцяють не захоплювати Лавру на Покрову

Прес-секретар «Правого сектора» Артем Скоропадський
Прес-секретар «Правого сектора» Артем Скоропадський
«Правий сектор» планує традиційну акцію на 14 жовтня Об этом сообщает fancy-journal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Усі занепокоєння намісника Києво-Печерської лаври митрополита УПЦ МП Павла (Лебедя) щодо можливої атаки на святиню — це лише спроба попіаритися.


Про це заявив прес-секретар «Правого сектора» Артем Скоропадський, повідомляє «Обозреватель».


«Дійсно, «Правий сектор» планує традиційну акцію на 14 жовтня. Ми підемо разом зі «Свободою» і «Національним корпусом», як і в минулому році. Акція розпочнеться біля бульвару Шевченка і буде рухатися, найімовірніше, через Майдан на Контрактову площу. Я думаю, що будь-який киянин, який хоч трошки знає центр Києва, розуміє, де розташована лавра, а де Контрактова площа», — пояснив Скоропадський.


При цьому сам митрополит Павло, на думку прес-секретаря, своєю поведінкою ганьбить не тільки Московський патріархат, а й саме поняття духовенства.


«Він живе в недозволеній розкоші, грубить і є абсолютно невихованою людиною. Його заява — це просто ще один привід нагадати про себе і попіаритися. А лавра все одно рано чи пізно буде належати єдиній Українській православній церкві після її створення», — висловив упевненість Скоропадський.


Перед цим митрополит УПЦ (МП) Павло заявив, що боїться можливих нападів представників радикальних сил на Києво-Печерської лавру у суботу, 14 жовтня. У зв’язку з цим він написав до керівництва держави, СБУ, МВС, Генпрокуроку листи з проханням попередити агресію проти лаври.


Служба безпеки України перевіряє повідомлення про те, що на День захисника України, який співпадає з православним святом Покрови, нібито готуються «провокації» щодо Києво-Печерської лаври.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/nacionalisti-obicyayut-ne-zahoplyuvati-lavru-na-pokrovu-443414.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Scroll to Top