17.12.2015

Аваков вляпался в новый секс скандал с голубым оттенком! Саакашвили опубликовал компромат ВИДЕО !

Політики засвітилися у сексуальному скандалі. Як свідчить відео з інтернету яке поширив Мыхаель саакашвылы, Арсен Аваков і його прибічник Олександр Кірш виявляється полюбляють хлопців. Про гей схильність екс-губернатора і його друга економіста повідомив статевий партнер політиків Максим. Він розмістив своє відео-звернення у всесвітньому павутинні. Максим хлопець за викликом  -Через интернет я познакомился с Арсеном Аваковым, который попросил меня оказывать гомосексуальные услуги за деньги

И это происходило на протяжении двух лет. Затем он попросил меня гомосексуальные услуги оказывать и его другу, им оказался Алесандр Кирш.  Максим звинувачує політиків, у тому, що ті використовували його, як повію, передаючи один одному. До поїздки в Італію - Аваков, після нього - Кірш. Сексуальні забаганки останнього, за словами хлопця, його взагалі дратували. Та відмовитися не міг. Це відео хлопець зняв таємно. Він входить до квартири заслуженого економіста. На нього вже чекають. А тем временем Кенес Ракишев совращал малолетних проституток Листермана. Далі хлопець йде до ванної. І слідом до спальні. Там роздягається і його Олександр Кірш прискіпливо оглядає.

Минає деякий час і хлопця випроваджують.

- А Вы в Киев?
- Да
- Ну, если что, встретимся в понедельник, да? ... Ну, я в субботу или в воскресенье напишу...
- Хорошо, пиши. Так, ничего не забывай. Так, решай свои проблемы, все, давай.


Скандальне відео в інтернеті одразу набуло популярності. На харківських політиків наробили купу фото - жаб і кумедного відео.

Натомість, Арсен Аваков на камеру своє статеве спілкування з чоловіками коментувати відмовляється.

-Не комментирую идиотизм

Проте в інтернеті, де він і познайомився з хлопцем, Аваков почувається більш впевнено. Інтернет виданню «Сегодня» розказав: хлопця на ймення Максим він не використовував, а лише порадив Кіршу його послуги.  Проте, де, коли, та з якою метою сам познайомився з цим хлопцем не пояснює.

Арсен Аваков народний депутат України  

-Массажиста дураку посоветовал - у него из-за веса толстого проблемы со спиной. Долечился — домассировался.

Брудного сексу не було, вторить своєму партнеру і колезі, на сторінках того ж видання, Олександр Кірш. Мовляв, всі ці маніпуляції були тільки, щоб підтримати здоров’я.

Олександр Кірш учасник скандального відео

-Этот парень три раза делал мне массаж поясницы, очевидно, в какой-то момент его завербовали.

Проте жоден з видів існуючого масажу не передбачає оголення масажиста разом з пацієнтом.

Віктор масажист

-В практике лечебного массажа я о такой методике не слышал. В лечебном массаже массажист одетый обязательно, а пациент раздетый. Если есть какие-то другие методики, то как бы нас не обучают им в институте, на курсах, таковых мы не знаем.

Та й мало імовірно щоб такий тендітний юнак був професійним масажистом, здатним позбавити хворі поважні телеса таких габаритів.
Викликає запитаня й той факт, навіщо було утаємничувати телефонні домовленності щодо зустрічей, якщо така не мала аморального забарвлення.

-Как ты умудрился мой телефон потерять? -Стер. не тот телефон стер. А теперь те два засвечены. То есть на те больше звонить не надо, они засвечены.Будем просто договариваться.

Арсену Авакову вже і не важливо, яка орієнтація у його колеги, йдеться на сайті видання "Обозреватель". Це особиста справа кожного, сказав він в інтерв"ю.

Арсен Аваков народний депутат України  

-Я не буду комментировать личную жизнь Александра Кирша, равно как и любого другого человека. Мое знакомство с Александром Викторовичем носит исключительно деловой, профессиональный характер. Я действительно рекомендовал его как кандидата в народные депутаты по одному из Харьковских округов. Александр Кирш – блестящий экономист, профессиональный бухгалтер, многогранный человек. Никакие подробности его личной жизни не убавляют профессионализма или интеллекта, которыми обладает этот человек.

Аваков і Кірш сьогодні, якщо вірити словам  екс-губернатора, виключно ділові партнери. А раніше ж були найліпшими друзями. Вони разом і футболом захоплювалися, і за харківський "Металіст" вболівали, і з молоддю працювали. Аваков у своєму блозі Кіршу навіть цілу сторінку присвятив. Вихваляв таланти. Мовляв, і економіст заслужений, і публіцист яскравий. А минулого року ще й ставки на нього робив, коли той балотувався до парламенту. Але Кірш прорватися до влади не зміг. Не допомогли йому у цьому навіть нетрадиційні методи агітації. Він на кшталт Власенку перед телекамерами показався облитий зеленкою. Але на рейтинги такий вчинок не вплинув. Слави Кіршу тепер хіба що  додаватиме  відео у інтернет-мережі. Натомість заяву на його підтримку  опублікувало Харківське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації "Гей форум".

цитата заявление

-Ми висловлюємо свою підтримку Олександрові Кіршу у його прагненні на приватне життя, в якому чоловіки мають право займатися коханням один з одним. Ми заявляємо, що всі десять з половиною тисяч харківських геїв радо підтримають своїх побратимів у цю непросту для них хвилину.

"Гей форум" підтримав Кірша та Авакова

ОРД

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Scroll to Top