05.12.2014

Иллинецкая мафия - одна семья Яременко держит весь район

Мафия - это семья. Он - мэр Иллинцов, она - глава иллинецкого районного совета. Вместе они семья. Райсовет находится по улице Ленина (до сих пор!), 12. Их дом - по улице Ленина, 18. Недалеко, в самом центре, у всех на виду. И беспредел тоже творят у всех на виду. Ну а как иначе - Калетник крышует! И никого не боятся!

Щодо Вінницької області, перший приклад це Немірівський мер. Можливо політична складова у ціх процесах є. Але варто їх ставити на місце. Дуже вже ці райцентрівські мери зажерлися. Чекає свого часу і Іллінецький мер Яременко, який краде не менше Гука, але поки ще на волі. Він навіть вийшов з лав "БЮТу". Чує кіт негідний, чиє сало з"їв. А як висновок у "Батьківщині" такі ж злодії як і у риганалів.

В м.Іллінці нещодавно відкрили "прозорий офіс" - на його відкриття пішло близько 50 000 $ , а по факту-зробили невеликий євроремонт в 1 маленькій кімнаті. Під час офіційного відкриття з сусідньої держустанови принесли комп'ютери і іншу офісну техніку, посадили працівників за так звані "робочі місця" і провели для начальства з Вінниці показовий виступ у якому прозорий офіс працює і там все в порядку. Після цього представники з Вінниці поїхали,а всю офісну техніку вже через годину порозносили назад по кабінетах тієї держустанови,зв ідки вона була просто позичена для "показухи".
Як житель цього міста-прошу розібратися з таким фактом і покарати винуватих у відмиванні грошей з бюджету.

Теперішня влада Іллінецького району так боїться авторитету попередньої влади, що натравляє на колишніх працівників УБОЗ. А ті висмоктують на замовлення якісь провини і пишуть протоколи в суд. А суддя Дєдов так боїться нової влади, що готовий визнати винним кожного (навіть невинного), якщо протокол складали працівники УБОЗу.

тема від читача сайту КОД

Scroll to Top