05.12.2014

Иллинецкая мафия - одна семья Яременко держит весь район

Мафия - это семья. Он - мэр Иллинцов, она - глава иллинецкого районного совета. Вместе они семья. Райсовет находится по улице Ленина (до сих пор!), 12. Их дом - по улице Ленина, 18. Недалеко, в самом центре, у всех на виду. И беспредел тоже творят у всех на виду. Ну а как иначе - Калетник крышует! И никого не боятся!

Щодо Вінницької області, перший приклад це Немірівський мер. Можливо політична складова у ціх процесах є. Але варто їх ставити на місце. Дуже вже ці райцентрівські мери зажерлися. Чекає свого часу і Іллінецький мер Яременко, який краде не менше Гука, але поки ще на волі. Він навіть вийшов з лав "БЮТу". Чує кіт негідний, чиє сало з"їв. А як висновок у "Батьківщині" такі ж злодії як і у риганалів.

В м.Іллінці нещодавно відкрили "прозорий офіс" - на його відкриття пішло близько 50 000 $ , а по факту-зробили невеликий євроремонт в 1 маленькій кімнаті. Під час офіційного відкриття з сусідньої держустанови принесли комп'ютери і іншу офісну техніку, посадили працівників за так звані "робочі місця" і провели для начальства з Вінниці показовий виступ у якому прозорий офіс працює і там все в порядку. Після цього представники з Вінниці поїхали,а всю офісну техніку вже через годину порозносили назад по кабінетах тієї держустанови,зв ідки вона була просто позичена для "показухи".
Як житель цього міста-прошу розібратися з таким фактом і покарати винуватих у відмиванні грошей з бюджету.

Теперішня влада Іллінецького району так боїться авторитету попередньої влади, що натравляє на колишніх працівників УБОЗ. А ті висмоктують на замовлення якісь провини і пишуть протоколи в суд. А суддя Дєдов так боїться нової влади, що готовий визнати винним кожного (навіть невинного), якщо протокол складали працівники УБОЗу.

тема від читача сайту КОД

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Scroll to Top